neden mayalıyo?

DOĞAL

Hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve GDO içermeyen Mayalıyo Yoğurt, Probiyotik Yoğurt ve Kefir mayaları doğaldır. İçeriğinde barındırdığı faydalı canlı mikroorganizmalar sayesinde evde en doğal yoğurdu, probiyotik yoğurdu ve kefiri yapmanıza olanak sağlar.

SAĞLIKLI

Mayalıyo, doğal, zengin probiyotik içeriği ile evde doğal yoğurt, probiyotik yoğurt ve kefir yapmanıza olanak sağlar. 6 aydan sonra bebekler, her yaştaki çocuklar ve yetişkinler, Mayalıyo ile mayalanan kefir ve yoğurtları istedikleri sıklıkta tüketebilirler. Tüm Mayalıyo ürünleri, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hijyenik bir ortamda üretilmekte ve paketlenmekte, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından gıda güvenilirliği yönünden kontrol edilmektedir.

LEZZETLİ

Mayalıyo mayalar ile doğal yoğurt ve kefir elde ederken aynı zamanda sofralarınıza lezzet de katarsınız. Mayalıyo, evde çocukların ve yetişkinlerin istediği sıklıkta keyifle tüketebileceği, “Türk damak tadına uygun” lezzetli yoğurt, probiyotik yoğurt ve kefir yapmanızı sağlar.

KOLAY

Mayalıyo, her seferinde aynı lezzet ve kıvamda, hızlı ve pratik şekilde yoğurt ve kefir mayalamayı sağlar. Yoğurt mayası elde etme ve kefir danelerinin canlılığını koruması için sürekli mayalanması ya da süt içinde bekletilmesi gibi vakit ve emek alan süreci ortadan kaldırır.

ULAŞILABİLİR

Mayalıyo mayaları, ihtiyaç duyulan adette alım ve tüketim kolaylığı sağlaması için, 2 g’lık tekli küçük paketlerde tüketime sunulmaktadır. Mayalıyo Doğal Probiyotik Yoğurt mayası, eczane kanalı ile değil marketlerde ve doğal ürün satışı yapan noktalarda yer almasıyla, daha kolay ulaşılabilir ve daha ekonomiktir.

Şimdiden ellerinize sağlık