En doğalını siz yaparsınız .
Elinize sağlık .

mayalıyo

Yoğurt, probiyotik yoğurt ve kefir, bireylerin sağlıkları için gereksinim duydukları zengin besin ögelerini içerirler.

Vücudun ihtiyacı olan canlı faydalı mikroorganizmalar ve zengin probiyotik içeren Mayalıyo mayaları, evde çocukların ve yetişkinlerin istediği sıklıkta keyifle tüketebileceği, Türk damak tadına uygun, lezzetli ve doğal yoğurt ve kefir yapma imkânı sunar.

Evinizde kolay ve hijyenik bir şekilde güvenilir yoğurt ve kefir yapmanızı sağlayan Mayalıyo ürünleri arasında, "Doğal Probiyotik Yoğurt Mayası", "Doğal Yoğurt Mayası" ve "Doğal Kefir Mayası" yer almaktadır.

Kolay ulaşım için marketlerde ve doğal ürünler sunan noktalarda, küçük 2 g'lık paketlerde satışa sunulan ekonomik Mayalıyo mayaları, hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve GDO içermez.

tarafından Danimarka'da Avrupa Birliği standartlarına göre ürettirilen Mayalıyo mayaları, Türkiye Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından gıda güvenilirliği yönünden kontrol edilerek Türk tüketicisi ile buluşmaktadır.

Neden Mayalıyo?

Yoğurdun yetişkinler ve bebekler için arzu edilen faydayı sağlayabilmesi için yeterli sayıda canlı faydalı mikroorganizma içermesi gerekmektedir. Yoğurttan yoğurt mayalama yöntemi, mayadan mayaya aktarımı olduğu için beklenen faydayı vermemekte, her yapımda faydalı canlı mikroorganizma sayısının azalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle yoğurttan yoğurt mayalama, tat ve yapıda değişikliklere neden olmakta ve hiçbir zaman yoğurttan alınması gereken faydaları tümüyle sunmamaktadır.

Mayalıyo Doğal Yoğurt Mayası ve Mayalıyo Doğal Probiyotik Yoğurt Mayası ile hiçbir fayda kaybı yaşanmaz, içeriğindeki vücuda dost canlı, faydalı mikroorganizmalar sayesinde her seferinde en doğal yoğurdu elde edebilirsiniz.

Mayalıyo Doğal Kefir Mayası, eski metodlarla evde kefir danesi üretip, danenin canlı tutulması ile elde edilen kefirin zor ve meşakkatli sürecini ortadan kaldırırken, kolay, hijyenik ve doğal kefir elde etmenizi sağlar.